Какво ново че кажеш, Нане?
- Новото е че моята Пена у неделя гласува,
ама не сака да каже за кого, демек тайно,
та после стана нужда да я тепам явно.

ОТ ВИТОША ПО ВИСОКО НЕМА,ОТ ИСКЪРО ПО-ДЪЛБОКО НЕМА, ОТ МИРОВЯНЕ ПО-УБАВО НЕМА! -Е ПА НЕМА!
Тук можете да изкажете мнение, да дадете предложения или да задавате въпроси . Ако имате предложения или идеи, които ще помогнат за по-добро развитие на сайта, напишете ги тук! Под всяка публикация можете да напишете коментар!

23.6.26

Път към светлината

Дете на София, с устремен поглед,

през бури и тръни извървях своя път.

Бе труден животът, тежък и строг,

но с дух на борец, прекърших мрак и студ.

​В ръцете – не цвете, със стоманена воля,

градина от труд, от вяра и пот.

Издигнах се аз над всяка рана,

превърнах в светлина своя труден живот.

​Да, помня рода си – своя корен дълбок,

връзка със земята, извор на сила.

Сърцето ми – на бъдещето жив урок,

щастие, в паметта ми завинаги скрито.

​Днес изгревът в дните ми ярко сияе,

животът е ярък, пречистен и чист.

С добро сърце всеки ден се раздавам,

оставям завет – като вечен, жив лист.

Няма коментари:

ФАР В ТЪМНИНАТА

​Изкушения дебнат по пътя в засада, с глас меко шепнат, плетат си лъжа. Животът е често нелесна награда, потънал в тъма и в неясна мъгла. ​П...