Какво ново че кажеш, Нане?
- Новото е че моята Пена у неделя гласува,
ама не сака да каже за кого, демек тайно,
та после стана нужда да я тепам явно.

ОТ ВИТОША ПО ВИСОКО НЕМА,ОТ ИСКЪРО ПО-ДЪЛБОКО НЕМА, ОТ МИРОВЯНЕ ПО-УБАВО НЕМА! -Е ПА НЕМА!
Тук можете да изкажете мнение, да дадете предложения или да задавате въпроси . Ако имате предложения или идеи, които ще помогнат за по-добро развитие на сайта, напишете ги тук! Под всяка публикация можете да напишете коментар!

26.10.09

ПОЗДРАВИТЕЛЕН АДРЕС

ДО
ПРЕДСЕДАТЕЛЯ
НА ЧИТАЛИЩЕ ”ХРИСТО БОТЕВ”
С.МИРОВЯНЕ


ГОСПОЖО СОКОЛОВА,
УВАЖАЕМИ ЧИТАЛИЩНИ ДЕЙЦИ,


Най-сърдечно Ви поздравяваме със 90-годишнината от създаване на Читалище ”Христо Ботев” в с.Мировяне.
Изказваме благодарност на Вас и всички които са допринесли за по-високото културно развитие на нашето общество.
С най-искрени пожелание за здраве и бъдеща плодотворна работа в читалищното дело!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!


С УВАЖЕНИЕ,
УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ НА ЧИТАЛИЩЕ “ХРИСТО БОТЕВ”


С.МИРОВЯНЕ
2009г.

Няма коментари:

Пощальонът на добрите новини

Не нося само писма със печати студени, нито само документи в папки подредени. Аз нося надежда, побрана в хартия, която в сърцето си с грижа ...